#titizol kazançlı ol
İlanın Yayınlanma Süresi Bitmiştir.

ALB YAPI'DAN AKSE LİFE.. SABİHA GÖKÇENE 15 DAKİKA!!!

 • Açıklama
 • Konumu
 • KSE LİFE

   

  Akse Life Çayırova'daki eşsiz konumu ile birlikte muhteşem doğa deniz ve adalar manzarasıyla siz ve ailenize iyi ki  Akse Life dedirtecek bir yaşam sunacak. Çünkü Akse Life çevresindeki doğal tabiat parkları kamp alanları mesire yerlerinin geçiş güzergahında yer almaktadır. Bu merkezi konum sayesinde bölgedeki tüm doğal güzelliklere ve turizm alanına kolaylıkla ulaşabilme imkanı sağlar. Kartepe,Yuvacık, Maşukiye Sapanca,Bayramoğlu, Kerpe ve Kandıra başta olmak üzere bir çok doğal güzelliklere yakın olacaksınız.

  ÇAYIROVANIN SİTELER BÖLGESİNDE BULUNAN MEVA ANADOLU VE ÇAYIROVA MİLLET BAHÇESİ ARASINDA KONUMLANMIŞ OLAN AİLE,YAŞAM VE KONFOR ODAKLI PROJEMİZ AKSE LİFE ;​

  4664 metrekarelik alan üzerine kurulu, toplam 2 blok, 110 daireden oluşan bu ayrıcalıklı dünya 2+1’den 3+1’e kadar hem teraslı dubleks hem de ara kat seçenekleriyle farklı ihtiyaçlar ve beklentilere uygun çözümler sunuyor. Akse life geniş yerleşim alanıdaki peyzaj ve sosyal alalarını arazi yapısına uygun olarak tasarlamıştır.açık ve kapalı alan olmak üzere sosyal alanlar ayrılmıştır. Bu sosyal alanlar ;1 adet büyük açık havuz ile  bay ve bayan olmak üzere 2 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Güneşlenme alanı ,açık ve kapalı alanda cafeler,bay-bayan spa ve fitness merkezi ,çardak,çocuk oyun parkı ve şelale gibi sosyal aktiviteleri içeren yaşam alanına sahiptir. 

  Bunun yanı sıra Akse life hemen bitişiğindeki millet bahçesinin doğasıyla bütünleşerek sizi yeşille kucaklaştırıyor. Blokların altında 2 kat kapalı otopark bulunmaktadır. bunun ile birlikte misafirler ve 2.araçlar için açık otapark bulunmaktadır.