#titizol kazançlı ol
İlanın Yayınlanma Süresi Bitmiştir.

ŞENYURT İNŞATTAN DADAŞKENT'DE LANSMANA ÖZEL SATILIK 3+1 DAİRELER

 • Açıklama
 • Konumu
 • Şenyurt İnşaat olarak; Dadaşkent de KARANFİL EVLER projemizde lansmana özel avantajlı daire seçenekleriyle sıcacık bir yuvaya kavuşma hayalini kuranlara ev sahibi olma fırsatı sunuyoruz. Bu fırsattan faydalanmak isteyenleri düşük faiz oranlarıyla kullandırılan konut kredisinden faydalanmaya ve düşlerindeki yuvanın sahibi olmaya çağırıyoruz. Üstelik bu imkânı da, tıpkı kira öder gibi cazip koşullarla oluşturuyoruz.

  ”KARANFİL EVLER” projemizde Aralık 2022 teslimatlı lüks daireler, yeni sahiplerini bekliyor”

  Şenyurt İnşaat olarak müşterilerimize kaliteli bir yaşam fırsatı sunuyoruz. Dadaşkent de konuşlandırdığımız ”KARANFİL EVLER” projemiz 3+1 daire seçenekleriyle inşa edilen projenin kapalı otoparkı,
  güvenlikli site anlayışı ile dairelerimiz çift duvar arası strafor ve dış cephe ısı yalıtım şartlarına uygun olarak tasarlandı. Mutfak dolaplarımız MDF Lake, İtalyan silinebilir duvar kâğıtlarına sahip olan dairelerimiz, spot aydınlatma, MDF Lake kaplama kapıları ve daire planlarıyla eşsiz bir güzelliğe sahip. Malzeme kalitemiz ve temiz işçiliğimizin yanı sıra, projeyi konumlandırdığımız güzergâh ile de sizlere sunduğumuz hizmetin ayrıcalıklarını yaşamanız için yerinizi ayırın.

  ”Dairelerimiz Haziran 2022 de kredi kullanımına uygun olup, bu avantajlı süreçten herkesin faydalanmasını istiyoruz. Kaliteli bir yaşam fırsatına, hem de kira öder gibi kavuşmak isteyenleri Şenyurt İnşaat’a bekliyoruz. Daha detaylı bilgi almak isteyenler, satış ofisimize gelerek dairelerimiz hakkında bilgi alabilir ya da bizlere 0 (534) 957 03 87 numaralı telefondan ulaşabilir.

  NOT: Fiyatlarımız lansmana özel olup cephe ve kat seçeneklerine göre değişmektedir. ilanda gördüğünüz fiyat giriş kat 2+1 dairemiz için geçerlidir. Diğer fiyatlar kat ve cephelere göre değişmektedir.

  FİYAT PAZARLIKLARI İÇİN SATIŞ OFİMİZE BEKLERİZ.

  4 blok 3'er katlı ve 48 daireden oluşan projemizde daire seçeneklerimiz mevcuttur. Lansmana özel fiyatlarımızdan yararlanmak için bu fırsatı kaçırmayın.